230V til 12V omformer med udgangsstrøm på 5A 60W.
Nedis strøm adapter (Schuko til cigarstik) i sort design.
230V til 12V omformer
Med denne Nedis strøm adapter kan du tilslutte de fleste 12V enheder til din almindelige stikkontakt.
Adapteren kan levere op til 5000mA, hvilket gør at du kan tilslutte meget strømkrævende enheder- selv kølebokse.
Kompakt og kraftfuld strømforsyning med 12 V CLA (bil cigarstik) udgang (maks. 60 W).
Tilslut 12V apparater til stikkontakt
Den er velegnet til alle former for applikationer, som normalt bruges i køretøjer, for eksempel; kølebokse, bilradioer, opladere, navigation, bærbare dvd-afspillere mv.
Sæt den i stikkontakt og tilslut din 12V enhed via cigarstik.
Varenummer: 19467
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Produktfarve | Sort |
|---|---|
| Brugbar strøm (kontinuerlig) | 60 W |
| Pure sine wave (ren sinusbølge) | Nej |
| Max udgangsstrøm pr. port (A) | 5 |
| Output, max. strømstyrke (mA) | 5000 |
| Dybde (mm) | 116 |
| Vægt (g) | 245 |
| Input, type | Schuko / Type F (CEE 7/7) |
| Feature 1 | Tilslut meget strømkrævende en |
| Feature 2 | 5000 mAh |
| Output 1, type | Cigarstik |
| Output 1, effekt | 60 W |
| Indgangsspænding | 230 V |
| Udgangsspænding | 230 V |
| Højde (mm) | 33 |
| Bredde (mm) | 51 |
| Farve | Sort |
| Brand | Nedis |
| Type | 230V til 12V omformer, Biltilbehør |