Rem til dit Apple Watch med lang holdbarhed, og med behagelig pasform, i Nectarine design.
Devia Deluxe Sport Rem Apple Watch i størrelse 44/42 mm, og som er fleksibel.
Devia Deluxe Sport Rem er egnet til Apple Watches. Remmen ligner de originale remme, og er super fleksibel og bløde at røre. Remmen er med lang holdbarhed, og har en super behagelig pasform.
Størrelsen er 44/42mm, og passer til de fleste Apple Watches.
Pakken indeholder:
Varenummer: 54215
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Materiale | Silikone |
|---|---|
| Kompatibilitet | Apple Watch 42 - 44 mm |
| Antal | 1 |
| Print farve | NECTARINE |
| Passer til | Apple Watch 42 - 44 mm |
| Feature 1 | Lang holdbarhed, og blødt desi |
| Feature 2 | Med behagelig pasform |
| KC Farve / Model | Nectarine |
| Antal i pakken | 1 |
| Materiale | Silikone |
| Farve | Orange |
| Brand | Devia |
| Type | Apple Watch rem, Smartwatch rem, Devia Smartwatch rem, Devia Apple Watch rem |
| Funktioner | |
| Spil type | Band |
|---|---|
| Kompatibilitet | Watch 44 mm |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kompatibel enhedsstype | SmartWatch |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke (stk) | 1 |
|---|---|