Logilink LogiLight stik med en praktisk energimåler der blandt andet måler belastningsenergi og belastningseffekt.
Med stort letlæseligt display der indikere dit energiforbrug og kan beregne hvor meget det koster alt efter din elleverandørs el-takst.
Logilink LogiLight stik med en praktisk energimåler der blandt andet måler belastningsenergi og belastningseffekt. Denne smarte enhed er udstyret med et Schuko stik med EU jord og har et stort display der viser diverse målinger.
Denne enhed har en maks. belastning på 3680W.
Omkostningsberegner
Denne smarte enehd måler diverse strømmålinger såsom effekt, strøm og spænding. Derudover indikere skærmen også hvor længe stikdåsen har været aktiv.
Med denne smarte stikdåse kan man indstate sin ellevereandørs el-takst og den udregner så dit strømforbrug i real-time. Dette gør at du nemt kan følge med i dit elforbrug.
Varenummer: 43962
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Produktfarve | Hvid |
|---|---|
| Effekt (W) | 3680 |
| Lysfarve | Kold hvid, Varm hvid |
| Strøm (A) | 16 |
| Maksimal indgangseffekt (W) | 3680 |
| IP klassificering | IP20 |
| Effekt | 3680 W |
| Strøm (A) | 16 |
| Feature 1 | Spænding, strøm, effekt, frekv |
| Feature 2 | Beregning af energiforbruget o |
| Max strømforbrug (W) | 3680 |
| IP klassificering | IP20 |
| Måleintervaller | 0.000–9999 A |
| Spænding | 230V |
| Måleområde | 0,0–9999 V |
| Farve | Hvid |
| Brand | Logilink |
| Type | Energimåler, Elmåler, Logilink Energimåler, Logilink Elmåler |