Alle varer købt i 2020 kan byttes indtil d. 15. marts 2021 - Bestil senest d. 22. december og modtag pakken før jul!

Fiberkabel (LC til LC)

Fiberkabler (LC til LC). Optisk fiberkabel til overførsel af data over store afstande. Fiberkabel med 11mm LC til LC stik. Dataoverførsel uden interferens.

Læs mere om Fiberkabel (LC til LC)

Optisk Fiberkabel (LC/LC) 2 meter
Optisk Fiberkabel (LC/LC) 2 meter
189 DKK
25 DKK
Læg i kurv
Optisk Fiberkabel (LC/LC) 2 meter

Inderleder: 62,5/125 my
Metode: Multimode

Læs mere Varen er på lager
Tilbud - Spar 87%
 
Fiberkabel (LC - LC) 50/125, OM2, Multimode 7m
Fiberkabel (LC - LC) 50/125, OM2, Multimode 7m
219 DKK
188 DKK
Køb demo
Fiberkabel (LC - LC) 50/125, OM2, Multimode 7m

Længde: 7 meter
Stik: LC - LC
Inderleder: 50/125 my
Standard: OM2
Metode: Multimode

Fiberkabel med LC - L…

Læs mere 1 stk på lager
Demovare - Spar 14%
 Tilstand: 100% Fejlfri. Udgået af sortiment

Mere om Fiberkabel (LC til LC)

I denne kategori finder du fiberkabler med LC stik til LC stik. LC stikket er ca. 11mm bredt. Et optisk fiberkabel bruges til overførsel af data. I et optisk fiberkabel er sendes data kodet som optiske lysbølger. På den måde påvirkes datastrømmen ikke af interferens fra elektriske signaler udefra. Fiberkabler anvendes typisk til overførsel af data. Fiberkablerne med LC - LC stik understøtter multimode.

E-mærketKøbsgaranti op til 50.000 DKK

 

Betalingskort

 

 

 

Samlet score: 4.7 af 5

avXperten
MenuKontaktKurvSøg
Over 11.500
Varer på lager
Robotstyrede priser
Sikrer dig en god pris
60 dages returret
Vi hjælper altid!
Dag-til-dag levering
Alle hverdage, året rundt
E-mærket
Godkendt siden 2007