Leder du efter FM Nødradio eller Powerbanks?

Fiberkabel 9/125 - 1m (LC - SC) OS1/2, Singlemode

På lager
(Leveringstid: 1 hverdag)
75 DKK

På lager igen

Bestil inden 8 timer, 41 min, 39 sek og din ordre bliver sendt i dag!

Robotstyrede priser
Sikrer dig en god pris
60 dages returret
Vi hjælper altid
Vi sender pakken i dag
Bestil inden kl. 20.30
E-mærket
Godkendt siden 2007

Fiberoptisk kabel 1m (LC Simplex - SC Simplex) med 9/125 inderleder. Fiber kablet er singlemode og har LSZH beskyttelse.

Deltaco fiberkabel OS1/2 i gul farve med blå stik.

  • Fiberkabel
  • Længde: 1 meter
  • Stik: LC - SC
  • Inderleder: 9/125 my
  • Standard: OS1/2
  • Metode: Singlemode


Fiberkabel LC - SC
Deltaco Fiberkabel med LC - SC stik og support for singlemode. Singlemode (Smplex) patchkabel til tilslutning af netværksudstyr med optisk fiberkabling. LC Simplex til SC Simplex kabel.

Dette fiberkabel har en inderleder på 9/125 my og understøtter OS1/2. Singlemode kablerne transmitterer lyssignalet over 1 bølgelængde.

Højkvalitets fiberkabel/lyslederkabel som kan anvendes til krævende installationer.

Andre
Produktfarve Gul
Kabellængde (m) 1
Stiktype 1 LC
Stiktype 2 SC
Standard OS1 / OS2
Metode Singlemode
Inderleder 9/125 my
Kabellængde (m) 1
Stiktype 2 SC Simplex
Stiktype 1 LC Simplex
Farve Gul
Brand Deltaco
Type Fiberkabel

Varenummer: 17338

Alle priser er inkl. 25% moms.

Leder du efter badebassin til haven?
Klar til havesæsonen - Klik her

2 PRODUKTANMELDELSER

SAMLET SCORE 5 ud af 5

  • 2

Jens

26-07-2021

Perfekt!!!

KnudErik Bergmann Jensen

27-06-2021

Varen ser rigtig godt ud, har ikke haft tid til at montere enheden endnu, men er forhåbningsfuld, da enheder ser gode ud

ANMELD DETTE PRODUKT

Afgiv stjerner

Du mangler at afgive antal stjerner!

Du mangler at udfylde feltet med din anmeldelse!

Du mangler at udfylde feltet med dit navn!

Tak for din anmeldelse!

Vi sætter stor pris på at du har taget dig tid til at skrive en produktanmeldelse.

Din anmeldelse er med til at hjælpe andre til at udvælge det rette produkt.

Tak for at du er så sej en kunde :)


 

 

Betalingskort

Samlet score: 4.9 af 5

avXperten
Sprog: DA flag NO flag
Menu Kontakt
Kurv
Søg
Vi sender pakken i dag
Bestil inden kl. 20.30
Robotstyrede priser
Sikrer dig en god pris
60 dages returret
Vi hjælper altid
E-mærket
Godkendt siden 2007