Dette håndbetjente motorværn fra ABB er ideelt til sikkerhed og beskyttelse af dine motorer. Det sikrer, at dine maskiner fungerer optimalt og beskytter dem mod overbelastning og kortslutning.
Med dette motorværn får du effektiv beskyttelse og en pålidelig løsning til dine motorer. Det er enkelt at installere og anvende, så du hurtigt kan komme i gang med dit arbejde.
Varenummer: 38525
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Produktfarve | Grå |
|---|---|
| Nominel strøm (IE) | 1A |
| Nominel driftsspænding (V) | 690 |
| Nominel strøm (IE) | 1A |
| Dybde (mm) | 85,6 |
| Vægt (g) | 225 |
| Feature 1 | Pålideligt motorværn |
| Feature 2 | Håndbetjent for manuel start / |
| Antal poler | 3 |
| IP klassificering | 20 |
| Indstillingsområde (A) | 0,63-1 |
| Brydeevne (Icu) | 100kA v/400V AC |
| Højde (mm) | 90 |
| Bredde (mm) | 45 |
| Farve | Grå |
| Brand | ABB |
| Type | Motorværn, ABB Motorværn |