Dette håndbetjente motorværn fra ABB er en pålidelig løsning til at beskytte dine elektriske motorer. Med en strømrækkevidde på 4-6,3A er det ideelt til både private og professionelle anvendelser. Det er nemt at betjene og installere, hvilket gør det til et praktisk valg for alle.
Vigtige funktioner:
Giv dine motorer den beskyttelse, de fortjener. Med dette motorværn kan du føle dig tryg ved driften af dine elektriske apparater.
Varenummer: 38529
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Produktfarve | Grå |
|---|---|
| Nominel strøm (IE) | 6,3A |
| Nominel driftsspænding (V) | 690 |
| Nominel strøm (IE) | 6,3A |
| Dybde (mm) | 85,6 |
| Vægt (g) | 265 |
| Feature 1 | Pålideligt motorværn |
| Feature 2 | Håndbetjent for manuel start / |
| Antal poler | 3 |
| IP klassificering | 20 |
| Indstillingsområde (A) | 4-6,3 |
| Brydeevne (Icu) | 50kA v/400V AC |
| Højde (mm) | 90 |
| Bredde (mm) | 45 |
| Farve | Grå |
| Brand | ABB |
| Type | Motorværn, ABB Motorværn |