Goobay QC powerbank med Quick Charge 3.0 og Power Delivery teknologi.
Smart powerbank med en stor batterikapacitet på 10.000 mAh.
Powerbank
Goobay QC powerbank i lækkert design med en skridsikker overflade. Powerbanken har en stor batteri kapacitet på hele 20.000 mAh. Den er udstyret med 2x USB-A porte og 1x USB-C port, der gør det muligt at oplade helt op til 3 enheder ad gangen.
Quick Charge 3.0
Denne smarte powerbank er udstyret med 2x USB-A porte med Quick Charge 3.0 teknologi, der sikre opladning helt op til 4 gange hurtigere end almindelige opladere.
Power Delivery
Powerbanken er også udstyret med 1x USB-C port med Power Delivery teknologi der sikre opladning af kompatible enheder helt op til 4 gange hurtigere. Dette gælder også hvis man vælger at bruge USB-C porten til opladning af powerbanken.
Derudover kan man også vælge at oplade powerbanken via Micro USB. Man kan følge med i powerbankens batteriliv via LED display indikation, så man altid ved hvor meget strøm man har med på farten.
Varenummer: 40095
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Produktfarve | Sort |
|---|---|
| Trådløs opladning | Nej |
| Hurtig opladningsteknologi | Quick Charge 3.0 |
| Stiktype 2 | USB-C |
| Strøm (A) | 2 |
| Antal porte | 3 |
| Etiket højde (mm) | 15 |
| Forbindelsesmuligheder | USB-C, USB-A |
| Kapacitet (mAh) | 10000 |
| Udgangsstrøm | 2A |
| Vægt (g) | 213 |
| Kabel type | USB-C kabel |
| Effekt (W) | 22.5 |
| Feature 1 | Med skridsikker overflade |
| Feature 2 | Lavet med Power Delivery og Qu |
| Kabellængde (m) | 0.3 |
| Input 1, type | Micro USB |
| Input 2, type | USB-C |
| Max udgangsstrøm (A) | 2 |
| Spænding (V) | 5 |
| Indgangsspænding | 5V |
| Udgangsspænding | 5V |
| Quick Charge | Ja |
| Quick Charge version | 3.0 |
| Højde (mm) | 15 |
| Bredde (mm) | 69 |
| Stiktype 2 | 1x USB-C |
| Stiktype 1 | 2x USB-A |
| Længde (mm) | 140 |
| Farve | Sort |
| Brand | Goobay |
| Type | Powerbank, Goobay Powerbank |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CE, WEEE |
|---|---|
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke (stk) | 1 |
|---|---|
| Design | |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
|---|---|
| Maks. enheder tilkoblet | 2 |
| Form | Rektangel |
| Indbygget skærm | Ja |
| Husmateriale | Aluminium |
| Skærmtype | LED |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Porte & Grænseflader | |
| Inputgrænseflade | Micro-USB + USB Type-C |
|---|---|
| USB A udgangsporte | 2 |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| USB Type-A-stik | Ja |
| USB Type-C stik | Ja |
| Micro-USB-stik | Ja |
| Antal Micro USB-stik | 1 |
| Præstation | |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
|---|---|
| Spænding (V) | 3.7 |
| Batterikapacitet (mAh) | 10000 |
| Hurtig opladning | Ja |
| Opladningskilde | USB |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (mm) | 69 |
|---|---|
| Dybde (mm) | 140 |
| Højde (mm) | 15.5 |
| Vægt (g) | 213 |
| Kabellængde (m) | 0.3 |
| Strømstyring | |
| Udgangsspænding (V) | 5 |
|---|---|
| Indgangsspænding (V) | 5 |
| Port 1 udgangseffekt (W) | 18 |
| Port 2 udgangseffekt (W) | 22.5 |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
|---|---|