Nedis SmartLife RGB Loftlampe med mulighed for at styre lampen via Nedis smartlife app.
Du kan desuden oprette tidplaner, og scener gennem appen. Derudover kan lampen lyse forskellige farver, takket være RGB featuren.
Varenummer: 56211
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Produktfarve | Hvid |
|---|---|
| Lysfarve | Kold hvid, Varm hvid |
| Dæmpbar | Ja |
| Bevægelsessensor | Nej |
| Trådløs teknologi | Wi-Fi |
| Forbindelsesmuligheder | Bluetooth |
| Understøttede Smart Applikationer | Nedis SmartLife, TUYA |
| IP klassificering | IP20 |
| Form | Rund |
| Feature 1 | Kan styres gennem Nedis Smartl |
| Feature 2 | Opret nemt tidsplaner og scene |
| Lys farve | Varm til kølig hvid |
| IP klassificering | IP20 |
| Inden-/Udendørs | Indendørs |
| Nominel lysstrøm (lumen) | 1820 |
| Størrelse | 260 mm |
| Farvetemperatur (Kelvin) | 3000 - 6500 K |
| Strømforbrug (W) | 18 |
| Bevægelses sensor | Nej |
| Farvegengivelse (Ra) | 80 |
| Kommunikationsprotokol 1 | Wi-Fi |
| Kommunikationsprotokol 2 | Bluetooth |
| IoT-platform 1 | Nedis SmartLife |
| Spænding | 100-240V |
| Dæmpbar | Ja |
| Diameter | 260 mm |
| Farve | Hvid |
| Brand | Nedis SmartLife, Nedis |
| Type | Loftlampe, Enheder til Tuya, Smarte WiFi Lamper, RGB Lys, Nedis SmartLife Enheder til Tuya, Nedis SmartLife Smarte WiFi Lamper, Nedis SmartLife RGB Lys, Nedis Smarte WiFi Lamper, Nedis Enheder til Tuya, Nedis RGB Lys |
| Ergonomisk | |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening | Ja |
|---|---|
| Omgivelsestemperatur (maks) (°C) | 45 |
| Omgivelsestemperatur (min) (°C) | -20 |
| Emballage indhold | |
| Centralt element | Ja |
|---|---|
| Klik på fastgør monteringen | Ja |
| Lamper | |
| Lampetype | LED |
|---|---|
| Pasform/dække type | Ikke-udskiftelig pære(r) |
| Lysfarve | Flere, Varm hvid, Kold hvid |
| Farvetemperatur (min) (K) | 3000 |
| Farvetemperatur (max) (K) | 6500 |
| Lysstyrke (Lumen) | 1820 |
| Strålevinkel (°) | 120 |
| Farve-gengivelse (CRI) | 80 |
| Total effekt (W) | 60 |
| Antal pærer | 1 |
| Pære(r) inkluderet | Ja |
| Farvetemperatur (K) | 6500 |
| Design | |
| Form | Rund |
|---|---|
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Husmateriale | Plast |
| Monteringstype | Dukket op |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Passende til rumtype | Universel |
| Egnet til udendørs brug | Nej |
| Strømstyring | |
| Effekt (W) | 18 |
|---|---|
| Vekselstrømsindgangsspænding (V) | 100 - 240 |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens (Hz) | 50 - 60 |
| Energieffektivitetsklasse | F |
| Energiforbrug pr. 1000 timer (kWh) | 18 |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Nuværende indkoblingsstrøm (A) | 0.14 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde (mm) | 265 |
|---|---|
| Pakkedybde (mm) | 265 |
| Pakkehøjde (mm) | 65 |
| Pakkevægt (g) | 433 |
| Vægt & størrelser | |
| Diameter (mm) | 260 |
|---|---|