Hybrid Affugter/Luftrenser til max 100m2 rum (4 liter tank) i hvid.
Woods AD20 Affugter/Luftrenser med 300m3/time max kapacitet.
kombineret luftfugter og luftrenser
Woods AD20 er en kombineret affugter og luftrenser fyldt med smarte funktioner.
Woods AD20 Hybrid er et revolutionerende produkt, der giver dig det bedst mulige indeklima. Woods AD20 Hybrid fjerner effektivt overskydende fugt og dårlig lugt, mens de svenskfremstillede Active ION HEPA-filtre renser luften for skadelige partikler.
Woods AD20 Hybrid giver dig en renere og sundere indendørsluft og er samtidig energieffektiv og lydsvag.
Varenummer: 25176
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Produktfarve | Hvid |
|---|---|
| Effekt (W) | 310 |
| Lysfarve | Kold hvid, Varm hvid |
| Diameter (mm) | 300 |
| Beholder kapacitet (L) | 4 |
| Velegnet til værelsesareal på op til (m²) | 100 |
| Maksimalt dækket areal (m²) | 100, 60 |
| Affugtningskapacitet (maks.) (l/24t) | 22 |
| Køling | R134A |
| Lydniveau | 46 dB |
| Max arbejdsområde | 100 m2 |
| Anbefalet område | 2 - 60 m2 |
| Airflow step 1 | 45 m3 / time |
| Airflow step 2 | 300 m3 / time |
| Effekt | 220 W (affugtning) |
| Vægt (kg) | 15 |
| Feature 1 | Luftstrømning fugtning: 100 - |
| Feature 2 | Effekt luftrensning: 5,5 - 44 |
| Støjniveau | 46 dB |
| Affugtning | 22 liter / dag |
| Diameter (mm) | 300 |
| Opsamlingsvolumen (L) | 4 |
| Luftcirkulation | 300 m3 / time |
| Rumstørrelseskapacitet m2 | 60 m2 |
| Højde (mm) | 617 |
| Bredde (mm) | 343 |
| Farve | Hvid |
| Brand | Woods |
| Type | Luftrenser, Affugter, Woods Affugter |