Lenovo ThinkPad 40AF0135 Hybrid USB-C/USB-A Dock med 2x HDMI + 2x DisplayPort + 1x RJ45 + 5x USB-A + 1x USB-C + 1x 3,5 mm.
Lenovo ThinkPad USB-C/USB-A Dockingstation til computere med USB-C eller USB-A port.
Lenovo USB-C Dock
Velegnet til brug med Lenovo Chromebook, IdeaPad, ThinkBook, ThinkPad og Yoga.
Den har en maks. Opløsning på 4096 x 2160 når der bruges DisplayPort eller HDMI. Den maksimale opløsning når der er mere end en port i gang er 3849 x 2160.
Varenummer: 27518
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Effekt (W) | 135 |
|---|---|
| Stiktype 1 | USB-C |
| Maksimal opløsning (pixel) | 4096 x 2160 |
| USB version | USB 3.1 |
| Forbindelsesmuligheder | USB-C, USB-A, 3,5 mm jack, HDMI, DisplayPort, RJ45 |
| Stiktype 5 | 1x 3,5 mm |
| Feature 1 | USB-C Dock Gen 2 Dockingstatio |
| Feature 2 | 135 W |
| Max opløsning 1 | 4096 x 2160 |
| USB type 2 | USB-A |
| Output effekt | 135 W |
| Indgang stiktype | USB-C (han) |
| Stiktype 7 | 1x RJ45 |
| Stiktype 2 | 1x HDMI Hun |
| Stiktype 1 | 1x USB-C Han |
| USB type | USB-C |
| Farve | Sort |
| Brand | Lenovo |
| Stiktype 6 | 1x USB-C Hun |
| Stiktype 3 | 2x DisplayPort Hun |
| Stiktype 4 | 5x USB-A Hun |
| Type | USB til HDMI, USB Docks, Bærbar Dock, Lenovo USB Docks, Lenovo Bærbar Dock, Lenovo USB til HDMI |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (mm) | 210 |
|---|---|
| Dybde (mm) | 80 |
| Højde (mm) | 30 |
| Vægt (g) | 480 |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
|---|---|
| Strømstiktype | Type C |
| Strømforsyning (W) | 135 |
| Emballage indhold | |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
|---|---|
| Software | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7 |
|---|---|
| Porte & Grænseflader | |
| Trådløs / Kablet | Kablet, Docking |
|---|---|
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 2, 1 |
| Antal DisplayPort indgange | 2 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 2 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Mikrofonindgang | Nej |
| Præstation | |
| Produktfarve | Sort, Rød, Koksgrå |
|---|---|
| Indbygget kortlæser | Nej |
| Certificering | BSMI, CB, CE, cULus, EAC, FCC/ICES, Israel SII, KCC, LoA, NOM, RCM, Serbia Quality, TUV Mark, Ukraine DoC, VCCI |
| Kompatibilitet | E580, E480, E470, L580, L480, L470, L380, L380 Yoga, Lenovo Tablet 10, Miix 520-12IKB, T580, T570, T480, T480s, T470, T470s, T460, ThinkPad 25, X1 Carbon Gen 6, X1 Carbon Gen 5, X1 Yoga Gen 3, X1 Yoga Gen 2, X1 Tablet Gen 3, X1 Tablet Gen 2, 13 Gen 3 Windows, X280, X270, X260 |
| Mærke kompatibilitet | Lenovo |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Antal understøttede skærme | 2 |
| Maksimal digital opløsning (pixel) | 3840 x 2160 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde (mm) | 270 |
|---|---|
| Pakkedybde (mm) | 165 |
| Pakkehøjde (mm) | 88 |
| Pakkevægt (g) | 1350 |
| Netværk | |
| Ethernet LAN | Ja |
|---|---|
| Ethernet LAN-datahastigheder (Mbit/s) | 1000, 100, 10 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) (°C) | 0 - 35 |
|---|---|
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
|---|---|