Oplev en praktisk og effektiv ladeløsning til din elbil med denne væglader fra ABB. Den er designet til at gøre opladning nem og hurtig, så du altid er klar til at tage på farten.
Denne væglader kombinerer funktionalitet og stil, og dens elegante hvide design passer ind i enhver indretning. Gør dit liv lettere med hurtigere opladningsmuligheder til din elbil.
Varenummer: 29427
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Produktfarve | Hvid |
|---|---|
| Stiktype 1 | Type 2 |
| Lysfarve | Kold hvid, Varm hvid, WiFi, Ethernet og Bluetooth |
| Strøm (A) | 32 |
| Udgangseffekt (kW) | 22 |
| Antal faser | 3 |
| IP klassificering | IP54 |
| Elbil Ladekabel Mode | Mode 3 |
| Mærkestrøm (A) | 32A |
| Mærkespænding (V) | 380 - 415V AC |
| Montering 1 | Vægmonteret |
| Montering 2 | Stander |
| Med/Uden kabel | Uden kabel |
| Opladningseffekt (kW) | 22 |
| Faser | 3 faser |
| Mode | Mode 3 |
| Dybde (mm) | 110 |
| Vægt (kg) | 2 |
| Feature 1 | Indbygget DC lækstrøms detekte |
| Feature 2 | WiFi, Ethernet og Bluetooth |
| Driftstemperatur (grader C) | -30C til +50C |
| IP klassificering | IP54 |
| Ladestrøm 1 | 32A |
| Maksimal ladeeffekt | 22kW |
| Højde (mm) | 320 |
| Bredde (mm) | 195 |
| Stiktype 1 | Type 2 |
| Farve | Hvid |
| Brand | ABB |
| Type | Væglader elbil, Hjemme Ladeboks til elbil, ABB Hjemme Ladeboks til elbil, ABB Væglader elbil |