Apple TV 4K Gen. 3 giver dig biografkvalitet i din egen stue. Du får 4K opløsning, og en fjernbetjening der kan betjenes via Siri.
Apple Tvet er desuden med AirPlay, så du nemt kan dele billeder, videoer, og meget mere fra dine Apple enheder til dit TV. Du kan endda forbinde 2 par AirPods, så du kan lytte til dit TV show i ro og fred.
Varenummer: 57766
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Produktfarve | Sort |
|---|---|
| Maksimal opløsning (pixel) | 3840 x 2160 |
| Kapacitet (GB) | 128 |
| Trådløs teknologi | Wi-Fi |
| Forbindelsesmuligheder | Bluetooth, Wi-Fi |
| Generation | Gen 3 |
| Dybde (mm) | 93 |
| Vægt (g) | 214 |
| Teknologi | Bluetooth, Wi-Fi |
| Model | MN893MP/A |
| Feature 1 | Med 4K Ultra HD-opløsning |
| Feature 2 | 2-i-1 funktion - sender- og mo |
| Wi-Fi | Ja |
| HDMI version | 2.1 |
| Trådløs forbindelse | Bluetooth, Wi-Fi |
| Max opløsning 1 | 3840 x 2160 |
| HDR teknologi | HDR10 |
| HDR kompatibel | Ja |
| Lagerkapacitet (GB) | 128 |
| Intelligent assistent, type | Apple HomeKit |
| Fjernbetjening medfølger | Ja |
| Tilslutning 1, type | HDMI |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Kommunikationsprotokol 1 | Bluetooth |
| Kommunikationsprotokol 2 | Wi-Fi |
| Højde (mm) | 31 |
| Bredde (mm) | 93 |
| Farve | Sort |
| Brand | Apple |
| Bluetooth | Ja |
| Version | 4K Gen. 3 |
| Type | Apple TV |
| Porte & Grænseflader | |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder (Mbit/s) | 1000, 100, 10 |
| HDMI | Ja |
| HDMI-version | 2.1 |
| Præstation | |
| Produktfarve | Sølv |
|---|---|
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Understøttede videotilstande | 2160p |
| Billedhastighed (fps) | 60 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (mm) | 93 |
|---|---|
| Dybde (mm) | 93 |
| Højde (mm) | 31 |
| Vægt (g) | 214 |
| Software | |
| Understøttede videoformater | H.264, MP4, AVC, HEVC, MPEG4, M4V |
|---|---|
| Understøttede billedformater | JPEG, TIFF, GIF, HEIF |
| Understøttede lydformater | AAC, AIFF, FLAC, MP3, WAV, HE-AAC, AC3, EAC3, MP3 VBR |
| Processor | |
| Processorproducent | Apple |
|---|---|
| Processormodel | A15 |
| Lagring | |
| Indbygget kortlæser | Nej |
|---|---|