Opgrader dit Apple Watch med denne stilfulde rem i midnight blue. Den er lavet af blødt silikone, der sikrer en behagelig pasform hele dagen, uanset om du er på arbejde eller træner. Med et enkelt og elegant design passer remmen perfekt til både hverdagsbrug og sport.
Gør dit smartwatch til en del af din stil med denne smarte rem. Den er både praktisk og stilfuld, så du kan nyde dit Apple Watch på alle tidspunkter.
Varenummer: 54214
Alle priser er inkl. 25% moms
| Andre | |
| Materiale | Silikone |
|---|---|
| Kompatibilitet | Apple Watch 42 - 44 mm |
| Print farve | Midnight blue |
| Passer til | Apple Watch 42 - 44 mm |
| Feature 1 | Lang holdbarhed, og blødt desi |
| Feature 2 | Med behagelig pasform |
| KC Farve / Model | Midnight Blue |
| Materiale | Silikone |
| Farve | Blå |
| Brand | Devia |
| Type | Apple Watch rem, Smartwatch rem, Devia Smartwatch rem, Devia Apple Watch rem |
| Funktioner | |
| Spil type | Band |
|---|---|
| Kompatibilitet | Watch 44 mm |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kompatibel enhedsstype | SmartWatch |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke (stk) | 1 |
|---|---|